×
Sandler Training Polska jest myślami z naszymi klientami oraz ich rodzinami i firmami, na które wpłynął COVID-19. Jesteśmy w pełni zaangażowani we współpracę z Wami, aby pomóc Wam i Waszym firmom w tym niezwykłym czasie. Organizacja Sandler Training Polska jest otwarta, ale działa zdalnie, czyli zgodnie z zaleceniami Ministerstwa Zdrowia. Wszystko to, aby pomóc „spłaszczyć krzywą” rozprzestrzeniania się wirusa. Jesteśmy tu dla Was i naszej społeczności. Nie wahajcie się zadzwonić lub napisać do nas e-mail, aby porozmawiać o swoich wątpliwościach. Życzymy zdrowia i bezpieczeństwa Waszym rodzinom, zespołom i klientom.
Skip to main content
Grupa Sdp | Częstochowa, Poland
 

This website uses cookies to offer you a better browsing experience.
You can learn more by clicking here.

GRUPA SDP Sandler Training

Nasz zespół tworzą osoby z wieloletnim doświadczeniem

Michał Wójcik

21 lat praktyki w zarządzaniu i sprzedaży.

Michał Wójcik Jest twórcą unikalnej metody badania efektywności Działu Sprzedaży: ,,5. Wymiar Sprzedaży”. Był prekursorem i nadal jest entuzjastą metodyki sprzedaży Sandlera. Jako prezes i członek ,,Akademii Bohaterów Sprzedaży” stale odkrywa i promuje w Polsce autentyczne przykłady bycia uczciwym i skutecznym prezesem, menadżerem, handlowcem. Przez wielu jest nazywany ,,Doktorem od bóli sprzedaży”. W ciągu 14 lat uchronił przed bankructwem i przyczynił się do rozwoju kilkudziesięciu firm. Prywatnie szczęśliwy mąż i dumny tata trójki dzieci. Na co dzień uzależniony od aktywnego sportu i dobrego nastroju.

Arletta Graczyk

8 lat praktyki w zarządzaniu sprzedażą.

Doświadczenie zdobywała jako koordynator działu wsparcia sprzedaży gdzie w praktyce testowała i wdrażała innowacyjne techniki sprzedaży i niezbędne do optymalizacji efektywnych rozmów telefonicznych. Od 5 lat jako Certyfikowany Trener Systemu Sprzedaży wg metodologii Sandler Training® zmieniła postawy sprzedażowe ponad 500 osób. Certyfikowany Trener Extended DISC. Zorientowana na Człowieka, uczy innych jak budować efektywnie wartościowe kontakty biznesowe. Główny nacisk kładzie na praktykę, bierze odpowiedzialność za osiąganie efektów o czym świadczą wspólne wyjazdy w teren z handlowcami i menedżerami oraz praca „on the Job” podczas rozmów telefonicznych z wymagającymi klientami biznesowymi. Od 2012 roku aktywnie tworzy i rozwija zespół śląskiego oddziału franczyzowego Sandler Training. Pracowała i rozwijała sprzedaż u klientów z branż: budowlanych, technicznych, samochodowych, chemii samochodowej, tworzyw sztucznych, mięsnej itp..

Anna Burda

Od 21 lat aktywna zawodowo, doświadczenia zdobywała na stanowiskach m.in. reportera telewizji komercyjnej i publicznej, dyrektora zarządzającego w sektorze publicznym, PR managera.

Od 17 lat w strukturach działów handlowych: od handlowca, przez stanowiska kierownicze zarządzając działami sprzedaży i obsługi klienta, po coacha wewnętrznego działów sprzedaży.

Od 5 lat jako trener Sandler Taining swoje doświadczenie wykorzystuję zmieniając postawy handlowe, co niejednokrotnie jest pracą u podstaw i zmianą postawy życiowej uczestników. W pracy z działami handlowymi umiejętnie łączy wiedzę branżową z wysokimi zdolnościami relacyjnymi i sprzedażowymi co wpływa na wdrożenie metodyki a przez to na realne wzrosty sprzedażowe i stabilność firm na rynku.

W każdym Kliencie na pierwszym miejscu przede wszystkim dostrzega człowieka, który jest dla niej parterem relacyjnym, a dopiero w drugiej kolejności biznesowym - tego też uczy jako trener i wdraża jako coach.

Tomasz Bazga

Doświadczony Business Manager w sektorze B2B i FMCG. W ostatnich 20-tu latach zajmował najwyższe stanowiska w zarządach spółek w Polsce oraz w Europie, Afryce i Środkowym Wschodzie. Jako Prezes Zarządu w spółce z obszaru technologicznego B2B wyznaczał strategie sprzedażowe i operacyjne podległych jednostek, a także czynnie uczestniczył w ich realizacji. Jako lider zespołów menadżerskich i handlowych chętnie dzielił się swoim doświadczeniem, a także poprzez codzienny coaching rozwijał mocne strony swoich pracowników, wspólnie osiągając najlepsze wyniki w branży. Swoje doświadczenie budował poprzez osobiste uczestnictwo w największych przetargach, również publicznych oraz finansowanych z dotacji unijnych.

Obecnie jako trener Sandler Training swoje wieloletnie doświadczenie w obszarze sprzedaży oraz rozwoju zespołów wykorzystuje w pracy z działami sprzedaży, menadżerami i zarządami spółek.

Grażyna Pogan

Od 16 lat swoje doświadczenie zdobywała w strukturach międzynarodowych korporacji jak i w lokalnych startupach.

Od 12 lat buduje zespoły handlowe w międzynarodowych firmach z branży szkoleniowej oraz usług rekrutacyjnych. Jej zespoły oparte na pozytywnych relacjach międzyludzkich osiągają najlepsze wyniki sprzedaży. Przeszła ścieżkę od specjalisty obsługi klienta, handlowca, po kierownika działów sprzedaży i dyrektora oddziału. Na bazie tych doświadczeń współtworzy procedury sprzedażowe i motywacyjne (m.in.: procesy sprzedaży, procedury obsługi klienta, badanie i realizacja potrzeb szkoleniowych wewnętrznych i zewnętrznych, tworzenie programów pozafinansowego motywowania pracowników).

Od 7 lat dzieli się swoją wiedzą poprzez tworzenie programów szkoleniowych dla firm i osób prywatnych. Realizuje cele biznesowe w oparciu o otwartą i uczciwą komunikację, na salach szkoleniowych wdraża te wartości jako trener Sandler Training.  

Oskar Kazibudzki

Jest certyfikowanym trenerem, coachem, konsultantem. Jest również mężem, ojcem i przyjacielem. Wie, że rozwój świadomości ludzi wpływa bezpośrednio na jakość ich życia. Przez swoją pracę oraz realizowane projekty uczy siebie i innych tych wszystkich praktycznych umiejętności, które wpływają na poprawę ich relacji, osiągnięć, efektywność biznesu czy pracy. Po prostu wierzy, że człowiek jest kimś więcej niż o sobie sądzi.

Od ponad 18 lat prowadzi różne projekty biznesowe.

Od prawie 24 lat świadomie pracuje nad swoim rozwojem.

Od 8 lat poświęca się projektom łączącym pasję z biznesem.

Jako trener spędził na salach szkoleniowych blisko 9000 godzin ucząc innych. Pracował zarówno z przedsiębiorcami, urzędnikami, sportowcami, nauczycielami i ekspertami. Działa w branży IT, finansowej, medycznej, FMCG, automotive, prawniczej, usługowej, produkcyjnej, instytucji publicznych i szkolnictwa. Jako coach pomaga ludziom w osiąganiu ich celów i pokonywaniu przeszkód, a jako konsultant doradza w przedsiębiorstwach jak usprawnić pracę i strategię działania. Stawiając na ciągły rozwój osobisty, poprawę komunikacji i hart ducha fascynujee się ludźmi, ich motywami, sposobem myślenia i wpływem zachowań na otaczający świat. W życiu stara się być tu i teraz czerpiąc z każdej chwili. Taka postawa daje mu maksymalną efektywność przy realizacji przyszłych projektów i pozwala cieszyć się wspaniałymi chwilami spędzonymi z rodziną.

O Franczyzobiorcy

To co wyróżnia nasz Zespół to tysiące zrealizowanych wizyt handlowych i rozmów telefonicznych, które w znaczny sposób rozwinęły biznes naszym klientom.

Każdy projekt poprzedzamy diagnozą efektywności z wykorzystaniem unikalnego narzędzia: ,,5 Wymiar Sprzedaży”.

W rozwoju kompetencji handlowych i zagadnieniach związanych z zarządzaniem sprzedażą od 2008 roku wykorzystujemy narzędzia i metodykę firmy Sandler Training.

Sprzedaż zaczyna i kończy się na liczbach.

Jesteśmy firmą doradczą, która od 2003 roku specjalizuje się w kompleksowym rozwoju sprzedaży w działach handlowych. Nasi Konsultanci to praktycy, którzy udzielają wsparcia handlowcom i menadżerom w trakcie rzeczywistych spotkań handlowych.

Problemy sprzedażowe zgłaszane nam przez klientów dotyczą zbyt niskiej efektywności poszczególnych osób jak również rozbudowanych zespołów sprzedażowych.

Czasami drobna zmiana zasugerowana przez Konsultanta przynosi spektakularne efekty.

Obserwuj nas na portalach społecznościowych

Obserwuj nas na portalach społecznościowych aby otrzymywać najnowsze porady sprzedażowe!

Sandler Training Polska na Facebooku

Sandler Training Polska na LinkedIn